+38 (066) 218 66 40

Програма лояльності для клієнтів Crocus City

 

Кожний покупець, що зробив замовлення на суму від 1.500 гривень, отримує дисконтну картку. Вона активується через 2 дні після здійснення покупки та є накопичувальною. У магазині “Крокус” передбачені наступні види карток:

card

Prime card зі знижкою у 5% на кожну наступну покупку, окрім акційних позицій.

Тут діє накопичувальна система — після загальної суми покупок від 5.000 грн. знижка збільшується до 7%, від 10.000 грн. до 10%.

vipcard

VIP CARD. Коли сума замовлень перевищує ліміт у 10.000 грн., Ваша Prime Card обмінюється на нову VIP-карту, власник якої стає привілейованим клієнтом нашої компанії.

Ви отримуєте 10% знижки на весь асортимент, окрім акційних позицій нових колекцій, а також 10% знижки на всі акції (виключення — позиції з активною знижкою у розмірі понад 40%).

Наш інтернет-магазин взуття дарує додаткові 3% знижки на День народження кожному учаснику дисконтної програми. Вони діють за 2 дні до і 2 дні після Вашого свята. Також відзначимо, Ви можете поєднати персональну знижку, що закріплена за Вашою картою, разом зі святковою. Усі члени дисконтного клубу першими дізнаються про акції, розпродажі та новинки!

Підписка на розсилку новин