+38 (066) 218 66 40

Шкіряне взуття: 5 правил, щоб відрізнити шкіру від замінника

2020-08-17

Чимало людей віддає перевагу шкіряному взуттю, адже воно комфортніше, надійніше та й естетичніше. Але в теперішній час сучасних технологій іноді досить важко відрізнити жіноче взуття з натуральної шкіри від взуття зі штучної. Недобросовісні виробники та продавці цим уміло користуються, тож іноді, заплативши солідну суму, можна отримати далеко не найякісніший матеріал. Як же відрізнити справжню шкіру від шкірозамінника, читайте у нашій статті.

Купити шкіряне взуття: 5 правил від Crocus city

Отже, які основні способи розпізнати натуральну шкіру?

  1. Запах. Найпростіший спосіб. Зазвичай шкірзам пахне штучно, не дуже приємно і дещо «хімічно», до того ж цей запах ще довго вивітрюється. Запах шкіри легкий та ненав’язливий, без жодної «хімічності». Проте, є й дуже хитрі виробники, які маскують запах спеціальними ароматизаторами.
  2. Гнучкість та еластичність. Натисніть пальцем на вподобану пару. Якщо це шкіра, вона легко піддасться натиску і на ній з’являться природні нерівності, які швидко вирівняються назад. Якщо взуття зі штучних матеріалів, ямка буде рівна і гладка, а натиснути на саме взуття часом дуже важко.
  3. Зберігання тепла. Шкіра має властивість зберігати тепло. Щоб скористатися цим способом, досить просто потримати взуття в руці деякий час. Якщо воно шкіряне, до швидко нагріється, і тривалий час триматиме тепло. Штучна ж шкіра нагрівається значно довше і відразу втрачає тепло.
  4. Унікальна поверхня. Шкіра має свій унікальний малюнок, а на поверхні шкірзаму ви помітите одноманітний малюнок, що повторюється.
  5. Подивіться на зріз. Штучне взуття має запаяні краї, тоді як краї натурального – просто зрізані.

Де купити якісне шкіряне взуття в Україні?

шкіряне взуттяЩоб точно купити шкіряне взуття Україна, зверніться в інтернет магазин шкіряного взуття Крокус. У нас лише якісне взуття від надійних і перевірених виробників. Тож, якщо хочете купити взуття чоловіче, чи шкіряне взуття жіноче, звертайтеся в інтернет магазин взуття Crocus city. У нас бездоганне обслуговування і гарантія 30 днів на весь асортимент.

Підписка на розсилку новин