+38 (066) 218 66 40

Взуття дербі: Для кого призначені? │ Історія походження

2021-02-01

Більшість покупців, які віддають перевагу зручному та комфортному взуттю для щоденного носіння, обирають дербі взуття. Адже воно відмінно поєднується з різними стилями – діловим або повсякденним. Дербі мають оригінальний пошив, де верхня частина пришита поверх предньої, а також зручну шнурівку. Завдяки такому дизайну, дербі відрізняються особливим комфортом та практичністю.

 

Дербі взуття – що це?

 

На сьогоднішній день існує дві теорії, згідно з якими відбулася поява дербі:

  1. Перша розповідає, що дербі чоловічі з’явилися завдяки пруському маршалу Блюхеру, який хотів забезпечити своїх солдатів легким та зручним взуттям. Тоді вони отримали назву «блюхерси».
  2. Згідно другої теорії, поява чоловічих дербі пов’язана з графом Дербі, який був шанувальником кінного спорту. Саме спеціально для нього було виготовлене таке взуття, щоб він міг зручно та комфортно пересуватися на коні.

Спочатку взуття дербі призначалося лише чоловікам, яке завдяки оригінальному вільному крою та зручній шнурівці забезпечувало кожному комфортну щоденну носку. Але з часом, коли мода почала змінюватись, з’явилось шкіряне взуття жіноче дербі. Сучасні жінки дуже полюбляють цей вид взуття за його з однієї стороно простоту, а з іншої вишуканість і елегантність.

Для тих, хто хоче купити взуття дербі, яке б було виготовлено з натуральних матеріалів, мало якісне пошиття та стильний дизайн, рекомендуємо завітати до магазину взуття Крокус Сіті, який завжди пропонує такий асортимент:

  • Туфлі дербі жіночі – повсякденні та класичні, з широким та декорованим каблуком, матові та лакові, на шнурках та ефектних зав’язках, темного та світлого кольорів.
  • Чоловічі дербі купити з класичним миском або скошеним, з медальонами або перфорацією, в різних кольорах – чорному, бордовому та коричневому.

 

Інтернет магазин взуття: які переваги покупки в Crocus city?

 

Інтернет магазин взуття Crocus city запрошує всіх бажаючих на свій офіційний сайт, де представлен великий асортимент різноманітних моделей, в тому числі Ви знайдете стильні дербі жіночі та чоловічі. Магазин шкіряного взуття має багаторічний досвід та велику кількість задоволених клієнтів, які кожен раз повертаються за ще однією парою взуття. До того ж купити взуття в інтернет магазині дуже швидко та просто.

Завжди можна жіночі моделі та шкіряне чоловіче взуття купити з наступними перевагами:

  1. Широкий вибір матових або лакованих моделей з натуральної шкіри.
  2. Якісне пошиття, дорога фурнітура та оригінальні елементи декору.
  3. Доступні ціни та постійно діючі знижки або акції.
  4. Оперативна обробка кожного замовлення та швидке відправлення в будь-який регіон.
  5. Гарантія на кожну пару взуття протягом 30 днів.
Підписка на розсилку новин