+38 (066) 218 66 40

Спортивне взуття для НЕ спортивного стилю

2020-11-27

Експерти визначили головну тенденцію початку століття — попит на зручне взуття. Це найважливіша вимога, що впливає на розвиток модних трендів. Саме тому з кожним роком зростає попит на чоловіче спортивне взуття. Важливо розділяти спеціалізовані кросівки, призначені для різних видів фізичної активності, і повсякденні моделі. Сьогодні це окремі напрямки, що мають багато відмінностей.

Чоловіче взуття в спортивному стилі: Як носити?

В сучасній моді кросівки розглядаються як елемент базового гардеробу. Тому, чоловіче взуття в спортивному стилі має бути універсальним і поєднуватися з різним одягом:

  • сучасний діловий стиль кежуал;
  • в молодіжної аудиторії високою популярністю користуються яскраві кросівки, створені в колаборації спортивних брендів з відомими дизайнерами. Такі моделі можуть стати елементом святкового образу;
  • дует з джинсами сприймається як класичне поєднання для неформальних ситуацій.

Демісезонне та зимове взуття чоловіче в спортивному стилі представлене утепленими кросівками, черевиками підвищеного рівня комфортності з міцною та еластичною підошвою. До цієї групи також належать трекінгові моделі, призначені для тривалих прогулянок по парку і міських вулицях.

 

Купити спортивне взуття │ Що Crocus Сity пропонує в каталозі для чоловіків?

Наші фахівці ретельно вивчають зміни попиту і актуальні тренди. В магазині Crocus Сity можна купити чоловіче спортивне взуття, що відповідає сучасним вимогам. В нашому каталозі представлений великий вибір універсальних кросівок з натуральної шкіри. Це моделі для базового гардеробу. Їх можна поєднувати з одягом в різних стилях.

На сайті CrocusCity можна купити взуття чоловіче на різні сезони. Нові колекції з'являються в асортименті задовго до зростання сезонного попиту. Важлива перевага нашого магазину — якість взуття. Ми співпрацюємо з надійними фабриками з України, Європи, Туреччини, Китаю. Всі вироби в каталозі відповідають високим стандартам:

  • виготовлені з натуральних матеріалів;
  • зручні анатомічні фасони;
  • бездоганна якість пошиття.

Ми пропонуємо сертифіковане спортивне взуття чоловіче. Покупці отримують гарантію на 30 днів з моменту замовлення.

Клієнтам Крокус не потрібно шукати компроміс між якістю і ціною. Тут можна купити взуття з натуральної шкіри на вигідних умовах. Програма лояльності, регулярні знижки дозволяють заощадити додатково. Використайте ці можливості.

Підписка на розсилку новин