+38 (066) 218 66 40

Чоловіче взуття, шкарпетки і штани: Як правильно поєднувати?

2021-01-28

Створюючи стиль, більшість чоловіків просто вибирають чорні шкарпетки, щоб не помилитися. Але ж шкарпетки відіграють свою роль, щоб стильно та гармонійно поєднати штани з взуттям та доповнити увесь образ. Сучасні виробники пропонують шкарпетки різноманітного забарвлення, з візерунками та принтами, саме тому інколи дуже важко поєднати в одному стилі моделі чоловічого взуття, шкарпетки, штани чи костюми. Але сучасний інтернет магазин шкіряного взуття Крокус сіті допоможе розібратися, як правильно поєднувати взуття, шкарпетки і штани.

 

Чоловіче взуття: Як правильно підібрати шкарпетки та з чим вони повинні поєднуватися?

Так як шкарпетки завжди визирають з під штанів, то їх не відповідний колір зразу буде кидатися в очі та акцентувати всю увагу. Тому виникає питання – як правильно вибрати шкарпетки під колір взуття або штанів?

Існують такі правила поєднання:

  1. Колір шкарпеток під взуття. Чоловіки вважають таке поєднання правильним та основним. Так, цей варіант дуже розповсюджений та має місце бути. Але однаковий колір взуття та шкарпеток, призводить до візуального зменшення довжини ніг, тому цей варіант не зовсім підходить для тих чоловіків, які мають невисокий зріст.
  2. Колір шкарпеток під штани. Вважається класичним та більш правильним поєднанням. Це пояснюється тим, що шкарпетки виступають своєрідним продовженням ніг, тому складається враження, що відбувається їх візуальне видовження. До того ж, якщо ви бажаєте привернути увагу саме до костюму, то варто підбирати такий самий колір шкарпеток, який колір мають штани.
  3. Відмінним варіантом буде вибір шкарпеток того ж самого кольору, який мають штани та чоловіче взуття. Наприклад, під темно синій костюм та чорне взуття підійдуть, як сині, так і чорні шкарпетки. Таке поєднання буде гармонійним та безпрограшним.
  4. Якщо штани мають не однотонне забарвлення, то потрібно вибрати такі шкарпетки, які б відповідали комбінованому забарвленню штанів або хоча б одному домінуючому кольору.
  5. Купити взуття чоловіче, шкарпетки та штани, які б поєднувалися один з одним – це ідеальний варіант, але шкарпетки можна відмінно поєднати з іншими елементами образу, наприклад з кольором кроватки, піджака або хусткою в нагрудній кишені.

 

Купити взуття чоловіче в інтернет магазині Сrocus city: В чому переваги?

Надійний та відповідальний інтернет магазин Crocus city пропонує шкіряне чоловіче взуття купити та отримати такі переваги:

  • Стильне чоловіче взуття має широкий асортимент моделей, різноманітні розміри та забарвлення.
  • Все взуття виготовлено з натуральних матеріалів – шкіри та замші.
  • Доступна цінова політика, акційні пропозиції та знижки.
  • Зручний спосіб оплати та оперативна доставка.
Підписка на розсилку новин